Každá nabídka, kterou partner prezentuje na Skrz.cz má z hlediska textu dvě části. Nadpis a její detailní popis. Nadpis je vidět ve výpisu nabídek, vpravo od obrázku. Detailní popis je vidět zejména v detailu nabídky a také na dalších místech podle druhu zobrazení (mobilní zařízení, externí propagační kanály atp.)

Nadpis nabídky by měl jasně a stručně obsahovat informace o poskytnovaném pobytu, či zážitku. Nesmí obsahovat informace, které nesouvisí s popisem nabídky, superlativa či skrytou reklamu nebo speciální znaky.

Správný tvar Nadpisu tedy například zní: "Třídenní wellness pobyt s polopenzí v hotelu Javor" nebo "last minute na Makarské riviéře s dopravou a polopenzí" U zboží to může být například: "Automatická pračka s předním plněním BEKO WMB 50821 CSY"

Detailní popis nabídky, ve kterém je pro více prostoru pro další informace, pak má obsahovat více podrobných infromací o poskytové službě, pobytu či zboží.

Pokud jsou tato pravidla porušena, partner je na tento nesoulad upozorněn. V případech, kdy k těmto chybám dochází opakovaně, jé daná prezentace partnera ze Skrz.cz odstraněna.

Skrz.cz s.r.o. (2024) Všeobecné obchodní podmínky | Pravidla pro zveřejňování nabídek