Co je Skrz.cz ?

Skrz.cz je vyhledávač dovolené. Není slevovým portálem, se kterými bývá často zaměňován.

Co přináší uživatelům ?

Skrz.cz umožňuje uživatelům na jednom místě najít obrovské množství aktuálně nejvýhodnějších nabídek k nákupu pobytů v ČR, dovolených u moře nebo poznávacích zájezdů. Na Skrz.cz mají uživatelé možnost najít inspiraci pro tu nejlepší dovolenou.

Proč by měl na Skrz.cz inzerovat cestovní portál?

Cestovní portály, kanceláře a agentury neustále hledají další inzertní kanály, které jim přivedou nové zákazníky, větší počet objednávek i vyšší tržby. A Skrz.cz je jedním z těchto kanálů, který ale navíc oproti ostatním dokáže v reálném čase, vyhodnotit svou vlastni efektivitu. A to na základě PNO (podílu nákladů na obratu) nebo ROI (návratnost investice). Vidíte tak ihned, zda se inzerce na Skrz.cz vyplácí či nikoliv.

Kolik objednávek a tržeb měsíčně může Skrz.cz přinést ?

Počty objednávek i výše přivedených tržeb se liší dle kategorie zboží. Také záleží na tom, jak je nebo není limitován váš marketingový rozpočet a jaké jsou vaše marže.
Celkový denní počet objednávek, se pohybuje zhruba od 1000 - 3000. Měsíční zprostředkované tržby u klientů, kteří své kampaně pravidelně spravují, se pohybují ve stovkách tisíc až jednotkách milionů korun.

Kolik uživatelů chodí denně na Skrz.cz ?

Denně na Skrz.cz přijde více než 100.000 uživatelů

Kolik nabídek najdou uživatelé na Skrz.cz ?

V průměru najdou na Skrz.cz cca 45.000 aktuálních nabídek. Ty jsou denně několikrát aktualizovány, včetně cen a dostupnosti

Skrz.cz s.r.o. (2024) Všeobecné obchodní podmínky | Pravidla pro zveřejňování nabídek